| Mooie rechthoekige salontafel ontworpen en gemaakt door Paul Kingma.
Het zware betonnen blad rust op 2 metalen L-vormige onderstellen die zwart gelakt zijn. Mooie compositie van leisteen, stenen, koper en messing maakt deze tafel een kunstwerk om te gebruiken. Deze is gesigneerd door Kingma. De afmeting is 124 x 76x 34 cm. Paul Kingma stond bekend om zijn architecturale tafels die een eerbetoon brengen aan de rijkdommen van de natuur door veel te reizen op zoek naar zeldzame materialen, rauw of industrieel geproduceerd. Hij combineert zijn toevlucht tot materialen die in de architectuur worden gebruikt, zoals steen, metaal en beton, met rijke gevarieerde materialen als messing, koper, glas of keramiek. Al zijn tafels zijn unieke eenmalige producties en toen hij beroemd werd, waren de meeste bestellingen van speciale klanten. Al zijn tafels zijn gemerkt, de vroege alleen onderaan, vanaf de jaren 60 begon hij ze te markeren met een metalen plaatje bovenaan en later voegde hij daar ook het productiejaar aan toe. |