Paul Overhaus - Meeuwen - Verkocht

Paul Overhaus - Meeuwen kopen? Bied vanaf 15!
Tekening / Aquarel

Paul Overhaus - Meeuwen kopen? Bied vanaf 15!Paul Overhaus - Meeuwen kopen? Bied vanaf 15!Paul Overhaus - Meeuwen kopen? Bied vanaf 15!Paul Overhaus - Meeuwen kopen? Bied vanaf 15!Paul Overhaus - Meeuwen kopen? Bied vanaf 15!Paul Overhaus - Meeuwen kopen? Bied vanaf 15!
  • Paul Overhaus (1935-2014)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Pen (Inkt)
Drager Papier
Stijl Klassiek
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Aangeboden: inkttekening van P. Overhaus. In het zwart uitgevoerd.
Over de kunstenaar:
Paul Overhaus (Amsterdam 1935-2014) studeerde aan de Rijksakademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam en aan het Nationaal Hoger Instituut voor Schone Kunsten te Antwerpen. Van 1968 tot 1987 was hij Lector aan de Rijksakademie te Amsterdam.Zijn omvangrijke oeuvre omvat schilderijen, pastels, gouaches, tekeningen en houtsneden, met als voornaamste thema’s: portret en landschap. Daarnaast voert hij monumentale opdrachten uit, zoals wandschilderingen, stucreliëfwanden, mozaïeken, glas-in-loodramen en tegeltableaus. Hij ontwerpt dessins voor stoffen en behang alsmede voor vloerkleden en maakt boekillustraties.
De fascinatie voor de zee, het wad, de duinen en de wolkenluchten vormt de basis voor de vormentaal die in al zijn werk doorklinkt.
(Bron: CV Paul Overhaus).

Het werk is in goede staat, Met lijst en glas.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.
Kavel wordt zorgvuldig verpakt verzonden of kan worden opgehaald in Zoeterwoude.
goed
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 25,00