Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) - Verkocht

Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 600,00

Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Overhaus - Olieverf op doek, vijfluik Panorama Noord-Holland (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Paul Overhaus (1935-2014)
Jaartal2014
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen170 cm x 1220 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Monumentaal vijfluik met zeer uitzonderlijke afmetingen (1 meter 70 hoog en in totaal 12 meter 20 breed. De afzonderlijke delen hebben een breedte van 2 meter 44.

De afzonderlijke delen zijn ieder voorzien van ophangbeugels, zie de foto.

Administratieve code:

QQPO

De werken zijn in zeer goede conditie. De hoeken aan de achterzijde zijn licht verweerd. Op een doek zit er in een wit vlak enkele vegen, maar dit valt niet op op het geheel. Wat er ook bij vermeld moet worden, is dat de kunstenaar heeft geschilderd over een met potlood getekend raster. Het potlood komt soms door de verflaag heen.

Paul Overhaus (1935-2014)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
1220 cm
170 cm
Dit item is verkocht voor 600,00
Starttijd:02-01-2019 om 15:47
Eindtijd:13-01-2019 om 19:49
pvl
13 jan. / 19:16
€ 600