Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) - Verkocht

Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Beeld / Object

Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Paul Overhaus - Olieverf op hout, Op Weg (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
  • Paul Overhaus (1935-2014)
TypeBeeld / Object
TechniekHout
Afmetingen161 x 80 x 39 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQPO

Paul Overhaus (1935-2014)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10015 verkochte items
80
161
39

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd5-9-2018 om 15:36
Eindtijd10-9-2018 om 19:42