Gustave De Smet - Het goede huis
Caspar Commelin - Amsterdam aan de Waterkant van ‘t Y te Sien
Jan Goeting - Kerke van Auvers Zuit Frankrijk
Gerard Hordijk - studie van een man
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50/90 |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 7-2-2024 om 10:33 |
Eindtijd | 20-2-2024 om 21:20 |