Peter Bes: Ets/Aquatint, Ingelijst - Verkocht

Peter Bes: Ets/Aquatint, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Peter Bes: Ets/Aquatint, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Peter Bes: Ets/Aquatint, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
  • Peter Bes (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JC 292
Peter Bes
"Ochtendploeg"
ets/aquatint
EA 5/25
1974
40 x 50 cm
Ingelijst

Voor de conditie van het werk, zie foto’s.

Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.

Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Peter Bes (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

442 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:05-05-2018 om 19:39
Eindtijd:11-05-2018 om 19:39
Michalis
05 mei / 21:07
€ 65