Peter Bes - Peter Bes: Ets/Aquatint, Ingelijst - Verkocht

Peter Bes: Ets/Aquatint, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Bes: Ets/Aquatint, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Peter Bes: Ets/Aquatint, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
  • Peter Bes (1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JC 292
Peter Bes
"Ochtendploeg"
ets/aquatint
EA 5/25
1974
40 x 50 cm
Ingelijst

Voor de conditie van het werk, zie foto’s.

Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.

Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland