Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland - Verkocht

Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
346 verkochte items
  • Peter de Rijcke (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 27 cm (h x b)
Lijst44 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Dit kavel omvat 2 kleuren etsen van peter de rijcke.

1 ets 1978 oplage 20/18
1 ets 1979 opperdoes.

beiden etsen zijn even groot en zitten in dezelfde lijsten.
ophang klaar
uiteraard kan dit verzonden worden.verzending gebeurt altijd aangetekend en op risico koper

nvt

Peter de Rijcke (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
346 verkochte items
50 cm
44 cm
27 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 44,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-12-2020 om 13:44
Eindtijd:02-01-2020 om 20:54
lammert
29 dec. / 16:30
€ 39