Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland - Verkocht

Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!Peter de Rijcke - ets opperdoes...noord holland kopen? Bied vanaf 39!
  • Peter de Rijcke (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst44 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Dit kavel omvat 2 kleuren etsen van peter de rijcke.

1 ets 1978 oplage 20/18
1 ets 1979 opperdoes.

beiden etsen zijn even groot en zitten in dezelfde lijsten.
ophang klaar
uiteraard kan dit verzonden worden.verzending gebeurt altijd aangetekend en op risico koper
nvt
Binnen Nederland € 8,95

Peter de Rijcke (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lowracer
Lid sinds 2019
162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
44 cm
27 cm
19 cm

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd27-12-2020 om 13:44
Eindtijd2-1-2021 om 20:54