Peter Nagel - Handgesigneerde lithografie: Vlieger - Verkocht

Peter Nagel - Handgesigneerde lithografie: Vlieger kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Peter Nagel (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Handgesigneerde lithografie
  • Kunstenaar: Peter Nagel
  • Titel: Vlieger
  • Afmetingen: 24 x 20 cm
  • Jaar: 1985

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 11,00
Naar Duitsland € 11,00
Europese Unie € 11,00
Wereldwijd € 25,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Peter Nagel (1941)

Deens DeensDuits Duits Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
333 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
20 cm
24 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNoorwegen / Zweden,  Nederland
Starttijd14-10-2021 om 9:43
Eindtijd17-10-2021 om 13:22