Peter Nagel - Peter Nagel: Lithografie, Vlieger - Verkocht

Peter Nagel: Lithografie, Vlieger kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Peter Nagel (1941)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Nagel

Kunstenaar: Nagel
Titel: Vlieger
Lithografie, handgesigneerd
Afmetingen: 20 x 24 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Starttijd2-3-2018 om 18:11
Eindtijd6-3-2018 om 18:11