Peter Vos - dieren - Verkocht

Peter Vos - dieren kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Vos - dieren kopen? Bied vanaf 75!Peter Vos - dieren kopen? Bied vanaf 75!Peter Vos - dieren kopen? Bied vanaf 75!
  • Peter Vos (1935-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Peter Vos litho uit 1969 oplage 190  uit Prent 190. in zeer goede staat. gesigneerd en genummerd.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 21,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNijmegen,  Nederland
Starttijd15-6-2021 om 10:55
Eindtijd27-6-2021 om 19:36