Piet Warffemius - Abstracte compositie - Verkocht

Piet Warffemius - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Piet Warffemius - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!Piet Warffemius - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!Piet Warffemius - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1!
  • Piet Warffemius (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 x 67 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie Gouache, geschilderd op dik schilders papier. Abstracte voorstelling. Gesigneerd en gedateerd 1985 midden onder. Gevat in nette aluminium lijst met passe partout. Helemaal klaar voor een nieuwe muur.
geen aanmerkingen

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Margie
116 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
70 cm
70 cm
67 cm
67 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd6-10-2021 om 20:46
Eindtijd18-10-2021 om 20:17
Biedingen (11)