Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Een prachtig abstract schilderij van de kunstenaar Piet Wiegman (II) (1930-2008). Met gratis lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 83 cm. x 63 cm. Boardmaat: 71,5 cm. x 51,5 cm. Conditie board: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Piet Wiegman:
Schilder, Graficus, Tekenaar.
Geboren als Petrus Wiegman te Heemstede in 1930, overleden te Heemstede in 2008
Piet Wiegman is voornamelijk autodidact, hij heeft wel les gehad van P.C. Kloes.
Het werk van Piet Wiegman is expressionistisch en zijn onderwerpen zijn voornamelijk landschappen en portretten.
Wiegman was lid van "Kunst zij ons doel" te Haarlem.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 22-5-2017 om 11:50 |
Eindtijd | 30-5-2017 om 11:50 |