Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1893-94. Atelier P.Dupont rechtsonder in de plaat.
Beeldmaat 15,2 x 20,1 cm. Bladmaat 25 x 28 cm. Losbladig.
Catalogus Van Wisselingh nummer 337. Exemplaar nr. 5 van oplage van 50.
Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.
Starttijd | 16-10-2015 om 21:50 |
Eindtijd | 31-10-2015 om 19:50 |