Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) - Verkocht

Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) kopen? Bied vanaf 1!Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) kopen? Bied vanaf 1!Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30070 verkochte items
Alle items van deze verkoper (178)
  • Pieter Vermeulen (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen45.5 cm x 61 cm (h x b)
Lijst73 cm x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Oorspronkelijke galerieprijs:

Administratieve code:

Het beeld is in goede staat. Er is gebruik gemaakt van twee passe-partouts. De bovenste is wit en niet verkleurd. De tweede is blauw en dient als accent. De blauwe passe-partout heeft linksboven enkele lichten vegen. Dit werk is ingelijst in een zwarte houten lijst ZONDER glas.

Pieter Vermeulen (1949)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (252)

30070 verkochte items
86.5 cm
73 cm
61 cm
45.5 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:04-07-2018 om 16:33
Eindtijd:15-07-2018 om 11:37
Biedingen (3)
schoffel
12 jul. / 22:08
€ 15
THEO1961
12 jul. / 22:08
€ 10
schoffel
06 jul. / 09:19
€ 1