Pim Olivier - Het ei

Pim Olivier - Het ei kopen? Bied vanaf 1!
Pim Olivier - Het ei kopen? Bied vanaf 1!Pim Olivier - Het ei kopen? Bied vanaf 1!Pim Olivier - Het ei kopen? Bied vanaf 1!Pim Olivier - Het ei kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Pim Olivier (1938)
Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets/ aquatint van Pim Olivier. De afbeelding is 20,5 x 24,5 cm. Met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd. Zie afbeeldingen voor conditie.

De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.

ConditieRedelijk

egaal vergeeld, lichte waterschade uiterste onderrand

Pim Olivier (1938)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  monschau
FA. (10)

311 verkochte items
49 cm
53 cm
Sluit over 4d 20u 35m 15s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingWereldwijd

Starttijd:21-07-2021 om 13:40
Eindtijd:01-08-2021 om 19:05

RSW2019
25 jul. / 16:35
€ 1