Pol Mara - vrouw met spiegel/masker - Verkocht

Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!Pol Mara - vrouw met spiegel/masker kopen? Bied vanaf 80!
  • Pol Mara (1920-1998)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 x 52.5 cm (h x b)
Incl. lijst84 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage91/99
Mooie door de kunstenaar in potlood getekende litho is de zijn bekende wazige stijl met een vrouwen figuur half naakt. Dit is nummer91 van 99
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem, België
Binnen België € 7,50
Naar Nederland € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 45,50

ObjectlocatieMerchtem,  België
Starttijd27-3-2021 om 16:48
Eindtijd10-4-2021 om 19:08