René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd - Verkocht

René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!René Klinkers - Gemengde techniek , “2 Rechthoeken” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
  • René Klinkers (1943-2011)
Type kunstwerkSchilderij
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een minimalistisch werk op papier van de Nederlandse kunstenaar René Klinkers (1943-2011).

    -Een combinatie van drukinkt, acrylverf en potlood.

    -Gesigneerd rechtsonder.

    -Niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

    -Jaartal onbekend.
    -Afmetingen: Blad, 50 x 65 cm. Beeld, ± 26 x 48 cm.

    -Herkomst: Uit de nalatenschap van de kunstenaar, overleden in 2011 in het Rosa Spierhuis in Laren.

    -Conditie: In zeer goede staat.

    Zie ook de foto’s.

    Informatie over de kunstenaar:

    René Klinkers, geboren in 1943 in Ubach over Worms (Limburg) en overleden 22-10-2011 in het Rosa Spierhuis in Laren (Noord-Holland), was schilder, tekenaar en docent aan de Kunstacademie.

    -Opleiding: Rijksakademie van Beeldende Kunsten Amsterdam, de Stadsacademie voor Beeldende Kunsten Maastricht en de Stadsacademie Tilburg.

    -Ruim 30 jaar heeft hij gewerkt als docent Beeldende Kunst bij de Docentenopleiding Beeldende Kunst en Vormgeving van de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht.

    -René Klinkers was lid van de ‘Gooische Schildersvereniging’.

    (Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog meer werk van René Klinkers ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Binnen Nederland € 8,00

René Klinkers (1943-2011)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
48 cm
26 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd1-9-2019 om 22:55
Eindtijd9-9-2019 om 20:28