Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Bij de tandarts
Gesigneerd: rechtsonder
Jaartal: 1981
Afmetingen werk: 40/35 cm
Afmetingen geheel: 72/59 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Zeefdruk
Oplage: 69/100
Werk is in goede staat.
Garantie:
Bezichtigen:
Verzendkosten/Ophalen:
Dit werk kan voor € 15.-- binnen Nederland worden verzonden in een aangetekend pakket via PostNL.
Verzending naar andere landen in overleg.
U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze
Starttijd | 20-10-2014 om 20:53 |
Eindtijd | 2-11-2014 om 19:53 |