Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L).

Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  Spiritual-art

Lid sinds 2018
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Roelof Klein (1915-1981)
TechniekTempera
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 34 cm (h x b)
Lijst69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig , uniek schilderij Roelof Klein.
Boerderij bij Mechelen ( Limburg).
Techniek is tempera op board.
Ingelijst met glas ervoor.
In goede staat.
Enkele gebruikerssporen.
Zie foto's.
Alleen ophalen.
Wordt niet verzonden.

Roelof Klein (1915-1981)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Spiritual-art

Lid sinds 2018
3 verkochte items
59 cm
69 cm
34 cm
46 cm
Starttijd:26-06-2022 om 08:52
Eindtijd:05-07-2022 om 21:18
Openingsbod€ 149
ObjectlocatieABBEKERK, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie