Roger Raveel - Broodzak - Verkocht

Roger Raveel - Broodzak kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Roger Raveel - Broodzak kopen? Bied vanaf 1!Roger Raveel - Broodzak kopen? Bied vanaf 1!Roger Raveel - Broodzak kopen? Bied vanaf 1!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2007
TechniekVaria
Afmetingen70 x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Broodzak ingelijst in een strakke witte omlijsting.
Zeer uniek.
Uniek
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wilrijk, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,00
Naar Nederland € 26,00