Roger Raveel - Lithografische affiche - "Een Mens" - Verkocht

Roger Raveel - Lithografische affiche - "Een Mens" kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Roger Raveel - Lithografische affiche - "Een Mens" kopen? Bied vanaf 50!Roger Raveel - Lithografische affiche - "Een Mens" kopen? Bied vanaf 50!Roger Raveel - Lithografische affiche - "Een Mens" kopen? Bied vanaf 50!Roger Raveel - Lithografische affiche - "Een Mens" kopen? Bied vanaf 50!Roger Raveel - Lithografische affiche - "Een Mens" kopen? Bied vanaf 50!Roger Raveel - Lithografische affiche - "Een Mens" kopen? Bied vanaf 50!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooie lithografische affiche van het werk "Een Mens" van Roger Raveel.
Het originele werk uit 1990 meet 100 x 80 cm.
Deze uitgave meet 70 x 50 cm.
Laatste foto is een foto van het origineel werk.
Info op achterzijde. Signatuur in de druk.

Verzenden B: 12€   NL: 20€
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 20,00