Roger Raveel - Portret Burgemeester - Verkocht

Roger Raveel - Portret Burgemeester kopen? Bied vanaf 100!
Prenten & Uitgaves

Roger Raveel - Portret Burgemeester kopen? Bied vanaf 100!Roger Raveel - Portret Burgemeester kopen? Bied vanaf 100!Roger Raveel - Portret Burgemeester kopen? Bied vanaf 100!Roger Raveel - Portret Burgemeester kopen? Bied vanaf 100!Roger Raveel - Portret Burgemeester kopen? Bied vanaf 100!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
OnderwerpPortret
Afmetingen59 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage600
Dit werk werd uitgegeven naar aanleiding jubileum burgemeester Zulte-Machelen.
Machelen is het geboortedorp en woonplaats kunstenaar Raveel die vorig jaar de leeftijd van 100 jaar zou hebben bereikt.
Werk is uitgegeven op dunner papier dan de klassieke litho's van Raveel en is geen litho maar een print.
De gedrukte handtekening van Raveel maakt deel uit van het kunstwerk.
De eerste foto is een voorbeeld hoe het werk er kan uitzien als het ingekaderd is.
Binnen België € 8,00
Naar Nederland € 17,00