Roger Raveel - Wijnbox limited edition - Verkocht

Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!
Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!Roger Raveel - Wijnbox limited edition kopen? Bied vanaf 225!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type3D Multiples & Objecten
TechniekOverig
Afmetingen40 cm x 30 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht4000 gram
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtige & exclusieve limited edition wijnset van kunstenaar:
Roger Raveel.

Jaartallen: 2011 - 2012 - 2013.

Houten bewaar kist met illustraties & handtekening Raveel. De flessen zijn in absoluut perfecte staat! Donker gewaard gebleven.

Dit item is verkocht voor 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 16:17
Eindtijd:04-12-2022 om 19:09
Biedingen (2)
Pravdafilm
04 dec. / 18:59
€ 245
olivier_louis
30 nov. / 15:04
€ 225