Roland Topor - La danseuse - Verkocht

Roland Topor - La danseuse kopen? Bied vanaf 400!
Tekening / Aquarel

  • Roland Topor (1936-1997)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1990
TechniekPenseel (Inkt)
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel van Roland Topor uit 1990, zeer hoge kwaliteit. Tempera/pen/inkt
Binnen Nederland € 7,25

Roland Topor (1936-1997)

Frans Frans

Geplaatst door  endyk177
44 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
30 cm
40 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHillegom,  Nederland
Starttijd13-9-2021 om 13:54
Eindtijd26-9-2021 om 11:00