Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk - Verkocht

Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
  • Ronald Abram (1938-1999)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1968
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 68 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Strakke geometrische compositie van Ronald Abram.  Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘68) en genummerd (22/100).  In goede conditie.

Afmetingen: 68cm x 48cm

Klein deukje in het donkere gedeelte linksmidden.  Ingelijst nauwelijks te zien waarschijnlijk.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Ronald Abram (1938-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
1138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (179)
48 cm
68 cm