Ingelijste aquarel van Ronald Tolman. Titel: Equestrian applause. Jaar: 1996.
Afmetingen incl lijst: H77 x b66cm. Afmetingen voorstelling: H51.5 x b41cm
Het werk is , rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Ronald Tolman (Amsterdam, 27 oktober 1948) is een Nederlandse beeldhouwer, graficus, schilder en tekenaar.
Tolman werd geboren in Amsterdam. Als beeldend kunstenaar is hij autodidact. Hij vestigde zich in het Gelderse Beuningen. Zijn beeldhouwwerk is te zien in de publieke ruimte van diverse Nederlandse gemeenten. Enkele van zijn etsen zijn opgenomen als illustratie bij Op een zomermorgen om half vijf, toen de zon prachtig opkwam, is hij van de Waalbrug gestapt van de schrijver Nescio. Bij de gedichtenbundel Verkeerde raadhuizen van H.H. ter Balkt maakte hij zes etsen.
Samen met zijn dochter Marije maakte hij het prentenboek De boomhut, dat in 2010 bekroond werd met het Gouden Penseel.