Edgar Fernhout - Handgesigneerde litho Stilleven (Serie schildersprenten 1947)
Jan Cremer - Zeefdruk: Strada Rosso - 2001
Corneille - 3 litho's: Entre vos levres pures - 1964 (Zeldzaam, waarschijnlijk unicum!)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 41/55 |
Gesigneerde en genummerde ets van de kunstenaar Ronald Tolman. Perfecte staat. De ets kan vooraf worden beoordeeld en na aankoop opgehaald in onze galerie, rotor in Gorinchem of aangetekend worden verzonden. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 24-7-2023 om 11:38 |
Eindtijd | 12-8-2023 om 8:12 |