Shepard Fairey - ( Obey ) - Eyes open - offset - handgesigneerd - Verkocht

Shepard Fairey - ( Obey ) - Eyes open - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

Shepard Fairey - ( Obey ) - Eyes open - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 99!Shepard Fairey - ( Obey ) - Eyes open - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 99!Shepard Fairey - ( Obey ) - Eyes open - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 99!Shepard Fairey - ( Obey ) - Eyes open - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 99!Shepard Fairey - ( Obey ) - Eyes open - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 99!
  • Shepard Fairey (1970)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Offset
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 91 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Shepard Fairey (Obey) .
Eyes open
Offset print op cream speckle tone papier.
op mooi dik papier
handgesigneerd.
91 x 61 cm.
In mint condition
zonder lijst
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,25

Shepard Fairey (1970)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  bone
186 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
61 cm
91 cm