Simon Koene - Acropolis van Athene - Verkocht

Simon Koene - Acropolis van Athene kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20.8 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage56/75
Midden onder in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1993
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1993
Binnen Nederland € 10,00

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
13 verkochte items
27.5 cm
20.8 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd28-11-2021 om 13:43
Eindtijd4-12-2021 om 21:14