Simon Koene - Eenzame kameelruiter in de woestijn - Verkocht

Simon Koene - Eenzame kameelruiter in de woestijn kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Ets
Drager Geschept Papier
Stijl Oriëntaals
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 9.8 x 6.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3/30
Linksonder in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene '84
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1984
Binnen Nederland € 5,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
13 verkochte items
6.8 cm
9.8 cm