Simon Koene - Grieks schaap met rode figuur in deuropening - Verkocht

Simon Koene - Grieks schaap met rode figuur in deuropening kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 x 18.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/50
Linksboven in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1983
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1983
Binnen Nederland € 5,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
13 verkochte items
18.8 cm
13 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd23-2-2021 om 17:37
Eindtijd6-3-2021 om 21:50