Simon Koene - Kameelruiter met hond uitkijkend over vlakte met piramiden - Verkocht

Simon Koene - Kameelruiter met hond uitkijkend over vlakte met piramiden kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Ets
Drager Geschept Papier
Stijl Oriëntaals
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 9.4 x 5.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 5/40
Rechtsonder in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene '84
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene '84
Binnen Nederland € 5,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
13 verkochte items
5.9 cm
9.4 cm