Simon Koene - Kameelruiter met hond - Verkocht

Simon Koene - Kameelruiter met hond kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen8.4 x 5.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage91/100
Linksonder in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene '84
Rechtsonder met potlood gesigneerd: S. Koene '84
Binnen Nederland € 5,00

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
13 verkochte items
5.6 cm
8.4 cm

ObjectlocatieDen haag,  Nederland
Starttijd2-1-2022 om 13:13
Eindtijd8-1-2022 om 22:40
Biedingen (3)