Simon Koene - Landschap met onkruid en Loosduinse abdijkerk - Verkocht

Simon Koene - Landschap met onkruid en Loosduinse abdijkerk kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.7 x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/31
Linksonder in de etsplaat gesigneerd: S. Koene ft. (fecit)
Rechtsonder met potlood gesigneerd: S. Koene 1971
Binnen Nederland € 10,00

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
13 verkochte items
29.7 cm
24.7 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen haag,  Nederland
Starttijd28-11-2021 om 13:33
Eindtijd4-12-2021 om 21:09
Biedingen (4)