Simon Koene - Paardenbloem - Verkocht

Simon Koene - Paardenbloem kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19.7 x 29.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIX/XXV
Midden onder in de etsplaat gesigneerd: S. Koene '75
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1975
Binnen Nederland € 10,00

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
13 verkochte items
29.6 cm
19.7 cm

ObjectlocatieDen haag,  Nederland
Starttijd28-12-2021 om 13:07
Eindtijd1-1-2022 om 22:54