Simon Koene - Ram bij poort met hiërogliefen - Verkocht

Simon Koene - Ram bij poort met hiërogliefen kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.8 x 18.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/40
Linksboven in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1988
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1988
Binnen Nederland € 5,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
13 verkochte items
18.8 cm
12.8 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd20-6-2021 om 17:20
Eindtijd26-6-2021 om 22:43
Biedingen (5)