Simon Koene - Tropisch oerwoud met Indiaanse hut - Verkocht

Simon Koene - Tropisch oerwoud met Indiaanse hut kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Simon Koene - Tropisch oerwoud met Indiaanse hut kopen? Bied vanaf 25!Simon Koene - Tropisch oerwoud met Indiaanse hut kopen? Bied vanaf 25!
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen5.8 x 10.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/30
Linksonder in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1985
Midden onder in de etsplaat: Indiaanse hut, Peru.
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene '85

Binnen Nederland € 5,00

ObjectlocatieDen haag,  Nederland
Starttijd17-1-2022 om 13:45
Eindtijd22-1-2022 om 22:12