Simon Koene - Weegbree en madelieven - Verkocht

Simon Koene - Weegbree en madelieven kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1974
Techniek Ets
Drager Geschept Papier
Stijl Klassiek
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19.7 x 29.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2/30
Linksonder in de etsplaat gesigneerd: S. Koene '74
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1974
Binnen Nederland € 10,00

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
13 verkochte items
29.7 cm
19.7 cm