Simon Vinkenoog, pastelkrijt tekening op papier,1996, 61x61cm groot - Verkocht

Simon Vinkenoog, pastelkrijt tekening op papier,1996, 61x61cm groot kopen? Bied vanaf 1!
Simon Vinkenoog, pastelkrijt tekening op papier,1996, 61x61cm groot kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog, pastelkrijt tekening op papier,1996, 61x61cm groot kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog, pastelkrijt tekening op papier,1996, 61x61cm groot kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog, pastelkrijt tekening op papier,1996, 61x61cm groot kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog, pastelkrijt tekening op papier,1996, 61x61cm groot kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog, pastelkrijt tekening op papier,1996, 61x61cm groot kopen? Bied vanaf 1!
  • Simon Vinkenoog (1928-2009)
TypeTekening / Aquarel

Pastelkrijt tekening van Simon Vinkenoog uit 1993.
Het werk is gesigneerd en ook mooi ingelijst en is in zeer goede staat.
Prachtige pastelkleuren. Leuk vrolijk werk van Simon Vinkenoog.

De titel heeft hij erop geschreven, maar ik kan het niet duidelijk lezen. Naast de signatuur staat het.

Afmetingen zijn 61x61cm

Dit werk kan bezorgd worden (bv. door een koerier). (Op kosten van de koper).

Dit item is verkocht voor 111,00
Starttijd:06-12-2014 om 18:23
Eindtijd:20-12-2014 om 18:23
Biedingen (17)
14596
11 dec. / 05:54
€ 111
theo861
11 dec. / 05:53
€ 101
14596
11 dec. / 05:53
€ 100
theo861
11 dec. / 03:25
€ 95
14596
11 dec. / 03:25
€ 90
theo861
11 dec. / 03:25
€ 85
14596
11 dec. / 03:25
€ 80
theo861
11 dec. / 03:23
€ 75
14596
11 dec. / 03:23
€ 70
theo861
11 dec. / 03:21
€ 65
14596
11 dec. / 03:21
€ 60
theo861
10 dec. / 23:31
€ 55
14596
10 dec. / 23:01
€ 50
theo861
10 dec. / 23:01
€ 50
14596
10 dec. / 21:01
€ 30
theo861
10 dec. / 21:01
€ 25
theo861
10 dec. / 20:15
€ 1