Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Leuk schilderij in de hem zo kenmerkende stijl door de Brabantse kunstenaar Teun Gijssen.
Olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Gelijst. Gesigneerd en plaatsaanduiding (vaag zichtbaar): Teun Gijssen, Schweiz.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam zuidoost, Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam Zuidoost, Nederland |
Starttijd | 27-5-2017 om 17:07 |
Eindtijd | 11-6-2017 om 16:07 |