Theo Kuijpers - Proefdruk (collectors item) - Verkocht

Theo Kuijpers - Proefdruk (collectors item) kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Theo Kuijpers (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageproefdruk
Zeer bijzondere preofdruk van een tussenstadium van het uiteindelijke werk. Gesigineerd door de kunstenaar en daarmee uniek, collectors item)Formaat 75 x 105 in perfecte staat.Ophalen bij onze galerie in Arkel of per aangetekende post toegestuurd.

Theo Kuijpers (1939)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
105 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:15-09-2018 om 14:45
Eindtijd:28-09-2018 om 21:12
M_artisca
28 sep. / 16:12
€ 120