Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 180 |
Karakteristieke, intense compositie van Theo Mackaay. Zeefdruk op dik papier, met stift gesigneerd, gedateerd (‘99) en genummerd (133/180). Blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting, de meesterdrukker, rechtsonder. In zeer goede conditie; het enige wat er op het werk is aan te merken is dat de signatuur en nummering enigszins “uitlopen”.
Afmetingen: 81cm x 75cm (blad), 75cm x 70cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-10-2021 om 17:53 |
Eindtijd | 26-10-2021 om 19:45 |