Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Artiste du droit d'auteur
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 75 x 81 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 180 |
Karakteristieke, intense compositie van Theo Mackaay. Zeefdruk op dik papier, met stift gesigneerd, gedateerd (‘99) en genummerd (133/180). Blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting, de meesterdrukker, rechtsonder. In zeer goede conditie; het enige wat er op het werk is aan te merken is dat de signatuur en nummering enigszins “uitlopen”.
Afmetingen: 81cm x 75cm (blad), 75cm x 70cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre