Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Copyright kunstenaar
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 1-12-2023 om 13:46 |
Eindtijd | 10-12-2023 om 22:56 |