Fraaie aquarel van Theo Niermijer. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar en voorzien van een mooie bijpassende lijst.
Kunstenaar: Theo Niermeijer
Titel: Rietsnijders
Jaar: 1981
Techniek: Aquarel
Oplage: Unica
Gesigneerd: middenonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 13 x 18 cm
Afmeting lijst (HxB): 48 x 52 cm
Conditie werk: Zeer goed Conditie lijst: Goed
Referentie: ZK300549
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamont-achel, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00
Naar Nederland
€ 11,00
€ 20,00