Gemengde techniek van Theo Niermeijer met de titel: 'Banana print: Tantra Gate' uit 1980. Het werk is onder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Theo Niermeijer
Titel: Banana print: Tantra Gate
Jaar: 1980
Techniek: Gemengde techniek
Oplage: Unica
Gesigneerd: onder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 21 x 14 cm
Afmeting lijst (HxB): 56 x 48 cm
Conditie werk: Zeer goed Conditie lijst: Goed
Referentie: ZK300551
Goed
Het werk is in goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamont-achel, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00
Naar Nederland
€ 11,50
€ 20,00