Theo Niermeijer - Unicum: Ferroprint - Verkocht

Theo Niermeijer - Unicum: Ferroprint kopen? Bied vanaf 80!

Theo Niermeijer - Unicum: Ferroprint kopen? Bied vanaf 80!Theo Niermeijer - Unicum: Ferroprint kopen? Bied vanaf 80!Theo Niermeijer - Unicum: Ferroprint kopen? Bied vanaf 80!
  • Theo Niermeijer (1940-2005)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1982
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ferroprint van Theo Niermeijer.  Het werk is middenonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Theo Niermeijer
Titel: Ferro print
Periode: 1982
Techniek: Ferroprint
Oplage: Unicum
Gesigneerd: middenonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 35 x 50 cm
Afmeting lijst  (HxB): 40 x 50 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001048
Het werk is in zeer goede staat. De eenvoudige lijst heeft gebruikssporen.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 19,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd14-2-2022 om 10:19
Eindtijd20-2-2022 om 20:16