Ferroprint van Theo Niermeijer. Het werk is middenonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Theo Niermeijer Titel: Ferro print Periode: 1982 Techniek: Ferroprint Oplage: Unicum Gesigneerd: middenonder Afwerking: Niet ingelijst Afmeting blad(HxB): 35 x 50 cm Conditie werk: Zeer goed Conditie lijst: Gebruikt Referentie: ZK3001052
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 19,00