Ferroprint van Theo Niermeijer. Het werk is links met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Theo Niermeijer Titel: Ferro print Periode: 1982 Techniek: Ferroprint Oplage: Unicum Gesigneerd: links Afwerking: Ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 50 x 35cm Afmeting lijst (HxB): 50 x 40 cm Conditie werk: Zeer goed Conditie lijst: Gebruikt Referentie: ZK3001046
Zeer Goed
Het werk is in zeer goede staat. De eenvoudige lijst heeft gebruikssporen.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 19,00