Hub Boesten - Torrenierie -landschap
Jaartal | 1998 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 29.5 x 21 cm (h x b) |
Passe-partout | 43.5 x 34.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Boxtel, Nederland |
Starttijd | 18-2-2024 om 17:26 |
Eindtijd | 1-3-2024 om 19:02 |